Як воно вирвати зуб?

вирвати зуб

Хто з нас не боїться стоматологів? Болюча тема для всіх, це вже точно. Сталась одна велика трагедія з моїм зубом, його вже неможливо було врятувати. Тяжко прощатися було з старим другом, який так довго служив мені. І ось я таки наважився на цю процедуру.

В дитинстві я з легкістю сам рвав свої молочні зуби без проблем, тут ситуація зовсім інша. Зуб кутній та дуже великий, і на місці нього вже нічого не виросте. Процедура, м’яко кажучи, не приємна. Стоматолог заспокоїв мене, що під місцевим знеболювальним я мало шо відчую (говорити так легко!).

Отримавши ‘конячу’ дозу знеболювального, я чекав сидячи на кріслі. Коли я вже не відчував половину обличчя, мій лікар зубодер взявся до справи. І дійсно було зовсім не боляче, головне не дивитись на закривавлені інструменти. От так вирвали мені зуба. Далі ше годину не міг говорити(відходив від тої самої ‘конячої’ дози) і ше два дні нормально їсти. А за тиждень вже нічого не нагадувало мені про ці криваві події.

P.S. І тіки тепер (згадуючи як мені було непособі) розумію, шо не так все це страшно як уявлялось.

3 коментарі

 1. Vote -1 Vote +1Andromeda

  Який ти сміливий!)))

 2. Vote -1 Vote +1Андрій

  недавно я позбувся ше одного зуба
  сподіваюсь це останній вирваний зуб в мене 😉

 3. Vote -1 Vote +1Маркіян

  Дякую за заспокоєння, я от, теж “вагаюся” іти о зубодера ))) Страшно шось )
  І що, дійсно зовсім не боляче кажеш ?
  А ті відчуття які було можна було класифікувати як інакші, наприклад як … тиск, тягнення(коли щось\хтось тягне частину твого тіла), але не біль. Так, правильно я зрозумів ?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Current day month ye@r *